Klub Ogara Polskiego

Komisja Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce

  
  
  

Championy

CHAMPIONY

CHAMPIONY POLSKI

Psy i suki, które uzyskały tytuł championa (nr championatu w nawiasie i rok wystawienia)

PSY

1981-1990
1. GERWAZY GNIOT Habenda (2869) - 1986
2. FERST z Gończaków (3051) - 1986
3. BŁYSK z Rogoźnickich Lasów (3152) - 1987
4. IMPET Habenda (3648) - 1988

1991-2000
5. MYSZOWATY z Gończaków (4829) - 1991
6. WOJAN Ostoja Smarzewska (5470) - 1992
7. SYRIUSZ z Gończaków (5774) - 1993
8. HUZAR Chojar (6173) - 1994
9. HEBAN Chojar (6455) - 1994
10. SZERSZEŃ z Gończaków (7247) - 1995
11. NEKTAR Chojar (7248) - 1995
12. ANDRUS z Rogoźnickich Lasów (7552) - 1996
13. GUŚLARZ Ogaria (7766) - 1996
14. DUSIOŁEK z Gończaków (7247) - 1996
15. ARO ze Stadniny Cisowiec (8543) - 1997
16. LEWIS z Domu Sary (8779) - 1997
17. HAJEK Chojar (8979) - 1997
18. DENAR z Gończaków (8998) - 1997
19. GWARNY Ogaria (9078) - 1997
20. AZYA z Kiciborza (9752) - 1998
21. RAPTUS z Grającej Rodziny (11313) - 1999
22. FAGOT Samograj (11337) - 1999
23. HAJDUK z Czapielskich Jarów (11360) - 1999
24. GROM Mgławica Oriona (11397) - 1999
25. HEROLD z Czapielskich Jarów (11535) - 1999
26. AKCENT z Wszystkich Skoków (11768) - 1999
27. HUSARZ z Czapielskich Jarów (11787) - 1999
28. KORNAK z Rydzyńskiego Lasu (11845) - 1999
29. EROS ze Stadniny Cisowiec (12209) - 2000
30. DEMOL ze Stadniny Cisowiec (12331) - 2000
31. SZAFRAN Olfactus (13034) - 2000
32. CZART z Fretowej Górki (13107) - 2000

2001-2010
33. SUŁTAN Uszy na Wiatr (15112) - 2001
34. DAKAR ze Stadniny Cisowiec (15234) - 2001
35. BARD z Kiciborza (15329) -2001
36. WESOŁEK Ostrego Boru (16038) - 2001
37. JERRY z Magurskiej Kniei (16864) - 2002
38. TROP Olfactus (16520) - 2002
39. TENOR Olfactus
40. TANGO Olfactus
41. TERCET Olfactus
42. IDOL Marcelowe Ogary (20827) - 2004
43. EGER Galicyjska Sfora
44. SAKSOFON Goniwiatr
45. ŚMIAŁEK Goniwiatr
46. PUZON Południowej Kniei (21892) - 2005
47. ARGO z Drawieńskiego Boru
48. UMER Ostoja Ogara (21614) - 2005
49. RAGO Galicyjska Sfora
50. RÓG Nadbużańskie Granie (24287) - 2006
51. KUMPEL z Beskidzkich Wysp
52. LITWOR ze Stadniny Cisowiec (24462) - 2006
53. HULTAJ z Południowej Kniei
54. GRAJEK Olfactus

55. ŚWITUN Goniwiatr (26806) - 2007
56. REMIZ Nadbużańskie Granie
57. SKALD Goniwiatr
58. SOKÓŁ Goniwiatr
59. RUNO Nadbużańskie Granie
60. KMITA ze Staniny Cisowiec
61. BORSUK z Gończaków

62. HETMAN z Południowej Kniei
63. AMON Olfactus (29445) - 2008
64. ORFO pod Egidą Lamii (30433) - 2008
65. ŁAZAN Ogarusy
66. BOLS z Wszystkich Skoków
67. LOKIS z Gończaków (31402) - 2009
68. DRAGO z Lianówki - 2009
69. MAHOŃ ze Stadniny Cisowiec - 2009
70. OTROP Ogarusy - 2009
71. ECHO Olfactus (32817) - 2009
72. REKTOR z Rody Udry (32842) - 2009
73. MISZA Galicyjska Sfora
74. ZENIT z Gończaków (34152) - 2010
75. ELECTUS Poszły w Las (34251) - 2010
76. ELEGANT Poszły w Las
77. BALT z Bobrownickiej Posesji (34867) - 2010

2011
78.  DEMON Bobrowisko (36572) - 2011
79.  ŁOSKOT z Jaśminowej Ulicy ( 37588) - 2011
80.  BOGAR z Matejówki (37682) - 2011
81.  FLASH z Południowej Kniei (37726) - 2011
82. SMYK Poszły w Las (37791) - 2011
83. Ł-BOHUN z Jaśminowej Ulicy - 2011
84. CYRAN z Beskidzkich Wysp (37359) - 2011
85. JAZGOT z Jaśminowej Ulicy (37588) - 2011
86. SOKÓŁ ze Stadniny Cisowiec (38318)-2011
87. WIERNY Ogarusy (38744) - 2011

2012
88. KARBON z Bazylego Uroczyska (39403) - 2012
89. ZAGŁOBA z Gończaków - 2012
90. KANTAR z Jaśminowej Ulicy - 2012
91. LEŚNY z Jaśminowej Ulicy - 2012
92. BURSZTYN z Herbu Węszynos - 2012
93. KONTRABAS Goniwiatr - 2012
94. RUNO Niemczańskie Wzgórza (41092) - 2012
95. DRYF z Beskidzkich Wysp (40593) - 2012

2013
96. ZBYSZKO Psia Cometa (41553)
97. CZARDASZ Herbu Węszynos
98. ZAGŁOBA Psia Cometa
99.  EGAR z Beskidzkich Wysp
100. RUCZAJ Niemczańskie Wzgórza
101. ENDO z Wszystkich Skoków

102. ZATROP Ogarusy (43452)

2014
103. WICHER Symfonia Lasu (44075)

SUKI

1981-1990
1. KNIEJA Bieszczadzkiej Dobrzanki (2544) - 1985
2. OSA z Rogoźnickich Lasów (3941) - 1988

1991-2000
3. MRÓWA z Gończaków (4830) - 1991
4. ŚNIADA z Rogoźnickich Lasów (5428) - 1992
5. ZŁOTA ZORZA z Machalasów (5721) - 1993
6. LUBA Kornyat (6097) - 1993
7. HUBA Chojar (6107) - 1993
8. ZORBA z Pasją (6311) - 1994
9. NUTKA Chojar (7409) - 1995
10. SÓJKA z Gończaków (7551) - 1996
11. GAMA Ogaria (7767) - 1996
12. DUMKA z Gończaków (8265) - 1996
13. DRAKA z Gończaków (8266) - 1996
14. NASTKA Ostoja Smarzewska (8827) - 1997
15. PRYMKA Grające Echo (8940) - 1997
16. DATA z Gończaków (9045) - 1997
17. REWIA z Grającej Rodziny (9151) - 1997
18. ARCTIA FLAVIA Ogar Pol (9368) - 1997
19. NORMA Chojar (9406) - 1997
20. CZAROWNICA z Gończaków (10429) - 1998
21. KAMA z Czapielewskich Jarów (11845) - 1999
22. CZANDI z Gończaków (11276) - 1999
23. ARIA z Wszystkich Skoków (11641) - 1999
24. SZANTA z Gończaków (1642) - 1999
25. CZERTA z Gończaków (11642) - 1999
26. CZATA z Gończaków (11893) - 1999
27. SZARŻA Olfactus (11961) - 1999
28. CHYTRA Chojar (12165) - 2000
29. CZUPRYNKA z Fretowej Górki (12705) - 2000

2001-2010
30. LUTNIA Chojar (15103) - 2001
31. MIODUNKA z Piastowskich Borów - 2002
32. MALWA z Piastowskich Borów (16958) - 2002
33. RADA Rokosz
34. ROTA Rokosz

35. CAMENA Cantus Caninus
36. SÓWKA Goniwiatr
37. KAJA Ogarusy
38. BASETLA Olfactus
39. POŚWIATA Stary Sad
40. POMNA Stary Sad

41. JUCHA z Magurskiej Kniei
42. BOŃCZA Diamantina
43. BANDA Olfactus
44. ROSA Rokosz
45. KOBZA ze Stadniny Cisowiec
46. KODA ze Stadniny Cisowiec
47. CHIMERA z Gończaków
48. KLARA z Gończaków
49. ABRA z Południowej Kniei
50. UDRA Ostoja Ogara
51. OSA z Południowej Kniei

52. ALBA z Drawieńskiego Boru
53. OFIKLEJDA z Południowej Kniei
54. JULKA Galicyjska Sfora
55. ŻABA z Gończaków
56. ŻYWIA z Gończaków
57. ŻMIŁKA z Gończaków

58. KNIEJA-KYNIA Piastowskich Borów (24285) - 2006
58. KLINGA-KAJA Piastowskich Borów - 2006
60. DUNIA Grające Trawy (20137) - 2004
61. HARMONIA z Południowej Kniei (26491) - 2007
62. RADIOLA Nadbużańskie Granie
63. REWIA Nadbużańskie Granie (26293) - 2007
64. ROMA ze Złotego Rogu
65. REDA z Rodu Udry
66. BŁOGA Poszły w Las
67. GAWRA

68. ENIGMA z Południowej Kniei
69. NIESPODZIANKA z Gończaków

70. JEŻYNA Olfactus (31518) - 2009
71. LUŚNIA z Gończaków - 2009
72. DIUNA z Lianówki (33141) - 2009
73. MANTRA Gajus Tropus
74. AJSZA z Nadsańskich Łazów (32771) - 2009
75. OKTAWA Nadbużańskie Granie (33905) - 2010
76. BURDA Grajace Echo - 2010
77. ZOJKA z Matejówki
78. SALWA Ogarusy (35155) - 2010

2011
79. MINUTA Dwór z Szablami (37183) - 2011
80. HUBA Olfactus (37411) - 2011
81. CZAJKA Nowogary (37745) - 2011
82. CZATA Nowogary (37854) - 2011
83. DASZA Olfactus - 2011
84. SETKA z Wszystkich Skoków - 2011
85. ORKA pod Egidą Lamii - 2011
86. TROPKA Ogarusy - 2011

2012
87. ZOŁZA z Matejówki
88. SROKA z Rodu Udry (39637)
89. BAJA Żurawie Błota
90. DUSIA z Beskidzkich Wysp (40337)
91. SZAJKA Tropinos (39715)
92. PYZA z Wszystkich Skoków
93. GALA z Południowej Kniei
94. RZEPICHA z Gończaków (40373)
95. ŁOZA z Jaśminowej Ulicy (41474)
96. ZACHCIANKA z Gończaków
97. UPLOTKA Poszły w Las (41147)

2013
98. CODA Herbu Węszynos (42174)
99.  ZACHCIANKA ZUZIA Psia Cometa (41873)
100. INNA OSTOJA Poszły w Las
101. IKRA z Beskidzkich Wysp
102. FRASZKA Zagraj Boru (43908)

CHAMPIONATY INNYCH KRAJÓW

PSY
TERCET Olfactus - Champion Austrii, Champion Słowacji
BASIOR z Gończaków - Champion Ameryki
LOKIS z Gończaków - Champion Węgier - 2008, Champion Ukrainy - 2009, Champion Słowacji - 2010,
Champion Czech - 2010, Champion Rosji - 2010, Champion Rumunii - 2011
LITWOR ze Stadniny Cisowiec - Champion Słowacji 2009
ELEGANT Poszły w Las - Champion Ukrainy - 2011
DRUŻBA z Herbu Węszynos - Champion Mołdawii, Champion Costa Rica, Champion Honduras,
Champion Panamericano

SUKI
ŻABA z Gończaków - Champion Chorwacji - 2007
LUŚNIA z Gończaków - Champion Ukrainy - 2011
GALA z Południowej Kniei - Champion Słowacji - 2012
FRASZKA z Zagraj Boru - Champion Litwy 2014, Champion Słowacji
EGAR z Beskidzkich Wysp - Champion Czech
BYSTRA Goniwiatr FCI - Champion Niemiec
KRASKA Goniwiatr FCI - Champion Niemiec

CHAMPIONY MIĘDZYNARODOWE /C.I.B./ i /C.I.E./

MIĘDZYNARODOWE CHAMPIONY PIĘKNOŚCI /C.I.B./
na przestrzeni lat, od pierwszej hodowli "z Kresów"

PSY
1.  DUSIOŁEK z Gończaków
- 19.01.1998
2. EGER Galicyjska Sfora
3. TENOR Olfactus
4. TERCET Olfactus
5. TROP "Olfactus
6. TANGO Olfactus
7. PUZON z Południowej Kniei
- 2007
8. LITWOR ze Stadniny Cisowiec
- 25.06.2008
10. HULTAJ z Południowej Kniei
- 2009
11. MAHOŃ ze Stadniny Cisowiec
- 25.02.2010
12. ZENIT z Gończaków
- 17.03. 2011
13. ELEGANT Poszły w Las
- 2011
14. RUNO Niemczańskie Wzgórza
- 2013
15. Basior Sfora Nemroda - 2016

SUKI
1. DRAKA z Gończaków
2. CZAROWNICA z Gończaków
- 12.04.1999
3. SZARŻA Olfactus
4. BASETLA Olfactus
5. MALWA z Piastowskich Borów
- 19.04.2007
6. ŻABA z Gończaków
- 12.04.2008
7. GALA z Południowej Kniei
- 2013

MIĘDZYNARODOWE CHAMPIONY WYSTAWY /C.I.E./
na przestrzeni lat, od pierwszej hodowli "z Kresów"

PSY
1. ELEGANT Poszły w Las
- 2012
2. RUNO Niemczańskie Wzgórza
- 2013
3. LOKIS z Gończaków
- 2013

SUKI
1. LUŚNIA z Gończaków
- 2011
2. GALA z Południowej Kniei
- 2013
3. RZEPICHA z Gończaków
- 2013


Lista championów jest wykazem otwartym,
na bieżąco będzie uzupełniana.

PSY

BACHMAT Sfora Nemroda

Data urodzenia: 23.04.2013, PKR.VI-18442
Ojciec: ZAGŁOBA z Gończaków, matka: NIWA Stary Sad
Hodowca: A&M. Cysewska, właściciel:
Kinga Anciar, woj. Zachodniopomorskie, tel. 517 130 858
Tytuły: Champion Polski (nr 49728)  e-mail e-mail www

alt alt alt alt


BASIOR Sfora Nemroda

Data urodzenia: 23.04.2013, PKR.VI-17073
Ojciec: ZAGŁOBA z Gończaków, matka: NIWA Stary Sad
Hodowca: A&M. Cysewska, właściciel: Violetta Mazurowska, tel. 604 712 965  e-mail

Tytuły: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Międzynarodowy C.I.E. (z dnia 05.12.2016), Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2014, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2014, Zwycięzca Niemiec, Zwycięzca Lipska
Użytkowość: 3 x KT I, 2 x KT II, CPC, Res.CACIT, Zwycięzca Psów Myśliwskich Pracy Tropowców

alt alt alt alt


DRUŻBA Herbu Węszynos FCI

Data urodzenia: 19.02.2012
Ojciec:
Mahoń ze Stadniny Cisowiec, matka: Diuna z Lianówki
Hodowca: Beata Kielar, właściciel: Magda Kuśmierczyk, tel. 600 50 02 49
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski (nr 19412), Champion Panameryki (16.06.2013), Champion Costa Rica, Champion Honduras (16.06.2013), Champion Mołdawii (nr 03510), Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2013

alt alt alt


EGAR z Beskidzkich Wysp FCI

Data urodzenia: 25.10.2010, PKR.VI-15176
Ojciec:
PUZON z Południowej Kniei FCI, matka: CYTRA z Beskidzkich Wysp FCI
Hodowca: Jerzy Opyd, właściciel: Krzysztof Palak, tel. 602 51 61 73
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Czech, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2011, Zwycięzca Klubu 2012, Zwycięzca Polski 2014, Zwycięzca Słowacji 2014
Użytkowość: KT-I, KD-II


JAZGOT Z Jaśminowej Ulicy

Data urodzenia: 20.07.2007, PKR.VI-14590
Ojciec: Ch.Pl. PUZON z Południowej Kniei, matka: RATA z Rodu Udry
Hodowca: Witold Koss, właściciel: Anna, Małgorzata Cysewska, tel. 506 79 32 71
Tytuły:
Champion Polski


LITWOR ze Stadniny Cisowiec

Data urodzenia: 06.04.2004, PKR. VI-9255
Ojciec:
AKORD z Wszystkich Skoków, matka: HECA ze Stadniny Cisowiec
Hodowca: Marek Kuśnierz, właściciel: Magdalena Musiał, tel. 607 56 34 93, 12 42 32 27 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Międzynarodowy, Zwycięzca Klubu
Użytkowość: KT-I

alt alt alt


MAGNUS z Beskidzkich Wysp

Data urodzenia: 14.10.2012, PKR. VI-16791
Ojciec:
ZENIT z Gończaków, matka: ENIGMA z Południowej Kniei
Hodowca: Jerzy Opyd, właściciel: Piotr Matuła, Nowy Sącz, tel. 508 54 69 70
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski
Użytkowość: KT-I

alt alt


MAHOŃ ze Stadniny Cisowiec

Data urodzenia: 12.02.2007, PKR. VI-12387
Ojciec:
JANTAR ze Stadniny Cisowiec, matka: KLINGA ze Stadniny Cisowiec
Hodowca: Marek Kuśnierz, właściciel: Magdalena Musiał, tel. 607 56 34 93, 12 42 32 27 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Międzynarodowy, Zwycięzca Świata 2009
Użytkowość: KT-I

alt alt


MINOR z Beskidzkich Wysp FCI

Data urodzenia: 14.10.2012, PKR.VI-16717
Ojciec:
ZENIT z Gończaków FCI, matka: ENIGMA z Południowej Kniei FCI
Hodowca: Jerzy Opyd, właściciel: Krzysztof Palak, tel. 602 51 61 73
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Czech, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2013, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2013, Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2013, Zwycięzca Świata 2014, Zwycięzca Europy 2014

 


 

PUSZKAR z Huculskiej Łąki

Data urodzenia: 05.12.2010
Ojciec:
CENAR z Beskidzkich Wysp, matka: HERA Olfactus
Hodowca: Wojciech Pośpiech właściciel: Marzena Szymczak, woj. śląskie, pow. częstochowski, tel. 503 06 74 61 e-mail
Tytuły: Młodzieżowy Champion Niemiec, Champion Polski, Zwycięzca Polski
Użytkowość: KT-III

alt alt alt alt


RUCZAJ Niemczańskie Wzgórza

Data urodzenia: 23.09.2010, PKR.VI-15396
Ojciec: Ch.Pl. REKTOR z Rodu Udry, matka: Ch.Pl. REWIA Nadbużańskie Granie
Hodowca:
Katarzyna Cieleń, właściciel: Jacek Kaczor
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski (nr 43754)

alt alt alt


RUNO Niemczańskie Wzgórza

Data urodzenia: 23.09.2010, PKR.VI-15082
Ojciec: Ch.Pl. REKTOR z Rodu Udry, matka: Ch.Pl. REWIA Nadbużańskie Granie
Hodowca: Katarzyna Cieleń, właściciel: Bogdan Rak, kom. 606390709
Tytuły: Młodzieżowy Champion Polski (nr 17417), Champion Polski (nr 41092), Champion Międzynarodowy (z dnia 29.05.2013)
Użytkowość: KT-I, KD-I

alt alt alt


SMYK Poszły w Las FCI

Data urodzenia: 18.07.2009, KW.VI-479/OP
Ojciec:
ZAGRAJ, matka: Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. HARMONIA Z Południowej Kniei FCI
Hodowca: Beata Bleja, właściciel: Aneta Angrik, tel. 89 534 47 44, kom. 503 07 74 47 www
Tytuły: Młodzieżowy Champion Polski (nr 15033), Champion Polski (nr 37791)
Użytkowość: KT-I, CAC, CACIT

alt alt alt


ZENIT z Gończaków

Data urodzenia: 24.02.2008, PKR.VI-13328
Ojciec:
Int.Ch., Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. LITWOR ze Stadniny Cisowiec, matka: ŻABA z Gończaków
Hodowca: Magdalena Musiał, właściciel: Magdalena Musiał, tel. 607 56 34 93, 12 42 32 27 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Międzynarodowy
Użytkowość: KT-I, KD-II

alt alt alt


ZATROP Ogarusy

Data urodzenia: 10.04.2011, KW.VI-597/OP
Ojciec:
HULTAJ z Południowej Kniei, matka: ŁOWNA NN
Hodowca: Krzysztof Janiak, właściciel: Nadleśnictwo Nawojowa, tel. 18 445 70 60, kom. 784 01 81 74
Tytuły: Champion Polski (nr 43452)

alt alt alt


SUKI

AW-ARIA Poszły w Las FCI

Data urodzenia: 29.03.2012, KW. VI-604/OP
Ojciec:
Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., KT-1 SMYK Poszły w Las FCI, matka: Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. INNA OSTOJA Poszły w Las FCI
Hodowca: Aneta Angrik, właściciel: Beata Bleja, tel. 22 863 13 39, kom. 691 66 19 80 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski (nr 19880)

alt alt alt


BŁOGA-ROTTI Poszły w Las FCI

Data urodzenia: 01.09.2004, PKR.VI-9614
Ojciec:
Int.Ch., Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., KT-1, CACIT  TROP Olfactus FCI, matka: Ch.Pl. DUNIA Grające Trawy
Hodowca: Beata Bleja, właściciel: Jolanta Szczygielska, tel. 691 66 19 80
Tytuły:
Champion Polski (nr 26807)

alt alt alt


BYSTRA Goniwiatr FCI

Data urodzenia: 23.02.2012, KW.VI-608/OP
Ojciec: Ch.Pl., Zw.Pl. GRAJEK Olfactus, matka: Ch.Niemiec, KT-I, Zw.Klubu KRASKA Goniwiatr FCI
Hodowca, właściciel: Elżbieta Polak, kom. 501 20 81 54 www
Tytuły: Ch.Niemiec, Zw.Niemiec 2013, 2015, 2016
Użytkowość: WCC 623/2015 KT I, CPC


GALA z Południowej Kniei

Data urodzenia: 04.07.2010, PKR. VI-14751
Ojciec:
GRAJEK Olfactus, matka: KODA ze Stadniny Cisowiec
Hodowca: Katarzyna Gazda, właściciel: Katarzyna Gazda, tel. 602 47 96 86 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Słowacji, Champion Międzynarodowy C.I.E, C.I.B., Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Zwycięzca Polski
Użytkowość: KT-I

alt alt


CZAJKA Nowogary

Data urodzenia: 18.03.2009, PKR.VI-1429
Ojciec: PUZON z Południowej Kniei FCI, matka: Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. KNIEJA-KYNIA z Piastowskich Borów FCI
Hodowca: Hanna Paruch, właściciel: Danuta Makowska, kom. 601 40 36 11 www
Tytuły:
Champion Polski (nr 37745), Zwycięzca Polski 2010

alt alt alt


HARMONIA Z Południowej Kniei FCI

Data urodzenia: 02.06.2005, PKR.VI-9718
Ojciec: Ch.Pl. KMITA ze Stadniny Cisowiec, matka: Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., KT-I CHIMERA z Gończaków
Hodowca: Katarzyna Gazda, właściciel: Beata Bleja, tel. 22 863 13 39, kom. 691 66 19 80 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski (nr 9105), Champion Polski (nr 26491)

alt alt alt


IKRA z Beskidzkich Wysp

Data urodzenia: 29.05.2011, KW.VI-579/OP
Ojciec:
Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. SMYK Poszły w Las FCI, matka: Ch.Pl. ENIGMA Z Południowej Kniei FCI
Hodowca: Jerzy Opyd, właściciel: Mariusz Angrik, Aneta Angrik www
Tytuły: Młodzieżowy Champion Polski (nr 18894), Champion Polski (nr 43475)

alt alt


INNA OSTOJA Poszły w Las FCI

Data urodzenia: 10.03.2010, KW.VI-526/OP
Ojciec:
Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. AMON Olfactus FCI, matka: Ch.Pl. DUNIA Grające Trawy
Hodowca: Beata Bleja, właściciel: Beata Bleja, Aneta Angrik, tel. 691 66 19 80 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski (nr 17122), Champion Polski (nr 41228), Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2011

alt alt alt


KRASKA Goniwiatr FCI

Data urodzenia: 24.05.2009, KW.VI-487/OP
Ojciec: Ch.Pl. SOKÓŁ Goniwiatr, matka: KORSA
Hodowca, właściciel: Elżbieta Polak, kom. 501 20 81 54 www
Tytuły: Ch.Niemiec, Zw.Europy 2011, Zw.Klubu 2015, Jahrhundertsieger, Zw.Stulecia FCI 2011, Zw.Bawarii, QUALIFYING AWARD FCI Centenary World Champion of Champion Brussels 2011
Użytkowość: WCC 46/2014 KT I, CPC


ŁOZA z Jaśminowej Ulicy

Data urodzenia: 29.05.2009, KW.VI-492
Ojciec:
AS-DUR Olfactus, matka: RATA z Rodu Udry
Hodowca: Witold Koss, właściciel: Anna Walentynowicz, kom. 501 20 81 54 www
Tytuły:
Champion Polski (nr 41474)
Użytkowość: KT-I

alt alt alt


REWIA Nadbużańskie Granie

Data urodzenia: 15.08.2004, PKR.VI-9382
Ojciec: Mł.Ch.Pl.,Ch.Pl., Int.Ch. TANGO Olfactus, matka: Ch.Pl. SÓWKA Goniwiatr
Hodowca:
Agnieszka Grąziowska-Maciela, właściciel: Katarzyna Cieleń, kom. 500 37 05 25
Tytuły:
Champion Polski (nr 26293)

alt alt alt


RZEPICHA z Gończaków

Data urodzenia: 15.08.2010, PKR.VI-15328
Ojciec:
FLASH z Południowej Kniei, matka: ŻABA z Gończaków
Hodowca: Magdalena Musiał, właściciel: Magdalena Musiał, tel. 607 56 34 93, 12 42 32 27 www
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Międzynarodowy, Zwycięzca Klubu 2012, Zwycięzca Polski 2012, Zwycięzca Świata 2012, BIS x 2

alt alt alt


ZAFIRA Sfora Nemroda

Data urodzenia: 06.11.2010, PKR.VI-15787
Ojciec:
Ch.Pl. JAZGOT z Jaśminowej Ulicy, matka: NIWA Stary Sad
Hodowca: Anna, Małgorzata Cysewska, właściciel: Anna, Małgorzata Cysewska, tel. 506 79 32 71
Tytuły:
Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski