Klub Ogara Polskiego

Komisja Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce

  
  
  

XIII Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich - WYNIKI I FOTORELACJA

XIII Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich
15.09.2013 Łowisko

Organizator: Oddział ZKwP w Rzeszowie
Miejsce wystawy: Ośrodek Wypoczynkowy "Ursynów", Łowisko 280

WYNIKI

Sędzia: Andrei KISLIAKOV (BLR)

PSY
Klasa baby

LEGATO z Południowej Kniei – oc. wyb.obiec., lok. 1/2, NBwR
LABRYS z Południowej Kniei – oc. obiec., lok. 2/2

Klasa młodzieży

MINOR z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok. 1/2, Mł.Zwycięzca Klubu 2013, NJwR
MAGNUS z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok. 2/2

Klasa pośrednia

DRUŻBA Herbu Węszynos – oc. dosk., lok. 1/1, CWC

Klasa otwarta

NINO Warkuta – oc. dosk., lok. 1/5, CWC
PUSZKAR z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok. 2/5
DUKAT z Łopienia – oc. dosk., lok. 3/5
NARES z Łopienia – oc. b.dobra, lok. 4/5
RUMAK ze Stadniny Cisowiec – oc. b.dobra, lok. -/5

Klasa użytkowa

ZBYSZKO Psia Cometa – oc. dosk., lok. 1/3, CWC, Zwycięzca Klubu 2013, Najlepszy Pies Użytkowy
RUNO Niemczańskie Wzgórza – oc. dosk., lok. 2/3
LOKIS z Gończaków – oc. dosk., lok. 3/3

Klasa championów

ZAGŁOBA Psia Cometa – oc. dosk., lok. 1/4, CWC
EGAR z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok. 2/4
NAT Ogarzy Gon – oc. dosk., lok. 3/4
KARBON z Bazylego Uroczyska – oc. dosk., lok. 4/4

SUKI
Klasa baby

PERŁA Pod Egidą Lamii – oc. wyb.obiec., lok. 1/2
CZEREMSZYNA-CZASTUSZKA Ogarze Pogórze – oc. wyb.obiec., lok. 2/2

Klasa młodzieży

ARIKA Krupówka Harta – oc. dosk., lok. 1/2, Mł.Zwycięzca Klubu 2013
ARONIA PC Ogarowe Granie – oc. dosk., lok. 2/2

Klasa pośrednia

RAFA z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok. 1/3, CWC, Zwycięzca Klubu 2013, Zwycięzca Rasy (BOB)
FRASZKA z Zagrajboru – oc. dosk., lok. 2/3
RAKSA z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok. 3/3

Klasa otwarta

HARFA Grające Echo – oc. dosk., lok. 1/3, CWC
ISKRA z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok. 2/3
GAMA NN – oc. dosk., lok. 3/3
Klasa użytkowa
IMPRESJA z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok. 1/2, CWC
GALA z Południowej Kniei – oc. dosk., lok. 2/2

Klasa championów

ZACHCIANKA ZUZIA Psia Cometa – oc. dosk., lok. 1/3, CWC
LUŚNIA z Gończaków – oc. dosk., lok. 2/3
AJSZA z Nadsańskich Łazów – oc. dosk., lok. 3/3

KONKURENCJE HODOWLANE

Wybór Najlepszego Reproduktora

I - ZENIT z Gończaków
II - LITWOR ze Stadniny Cisowiec
III - ORFO pod Egidą Lamii

Wybór Najlepszej Suki Hodowlanej

I - AJSZA z Nadsańskich Łazów
II - ENIGMA z Południowej Kniei

Wybór Najlepszej Hodowli

I - "z Beskidzkich Wysp"
II - "z Południowej Kniei"
III - "z Huculskiej Łąki"

Wybór Najlepszej Pary

I - AJSZA z Nadsańskich Łazów & ZAGŁOBA Psia Cometa
II - ZACHCIANKA ZUZIA Psia Cometa & ZBYSZKO Psia Cometa
III - HARFA Grające Echo & NINO Warkuta

KONKURENCJE FINAŁOWE

Najpiękniejsze Baby

I - LEGATO z Południowej Kniei - OP
II - MORUS Laufer Polski - GP

Najpiękniejsze Szczenię

I - KLAMRA El-Halem - GP

Najpiękniejszy Junior

I - LANCET Czarna Złaja - GP
II - MINOR z Beskidzkich Wysp - OP

Najpiękniejszy Pies Użytkowy

I - ZBYSZKO Psia Cometa - OP
II - GRAMEN Kłusująca Sfora FCI - GP

Najpiękniejszy Weteran

I - SZABLA Kłusująca Sfora FCI - GP

Najpiękniejszy Pies XIII Wystawy Klubowej - BEST IN SHOW

I - WALENTYNKA El-Halem - GP
II - RAFA z Huculskiej Łąki - OP

FOTORELACJA

Kliknij na zdjęcie, by zobaczyć powiększenie

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg 40.jpg 41.jpg 42.jpg 43.jpg 44.jpg 45.jpg 46.jpg 47.jpg 48.jpg 49.jpg 50.jpg 51.jpg 52.jpg 53.jpg 54.jpg 55.jpg 56.jpg 57.jpg 58.jpg 60.jpg 61.jpg 63.jpg 64.jpg 65.jpg 66.jpg 67.jpg 68.jpg 69.jpg 70.jpg 71.jpg 72.jpg 73.jpg 74.jpg