Klub Ogara Polskiego

Komisja Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce

  
  
  

Wystawy

KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW POLSKICH
Wawrzykowizna, 18.09.2016 (Oddział Łódź)

Zwycięzca Klubu 2016, Zwycięzca Rasy
URAL na Tropie

ŚWIATOWA WYSTAWA PSÓW RAS POLSKICH
Opole, 16-17.01.2016

Zwycięzca Wystawy Światowej Ras Polskich, Zwycięzca Rasy
EGAR z Beskidzkich Wysp

WYNIKI & FOTORELACJA

alt

http://wds-polish-breeds.pl/

KLUBOWA WYSTAWA PSÓW RAS POLSKICH
Więcbork, 13.09.2015

Zwycięzca Klubu 2015, Zwycięzca Rasy
NINO Warkuta

alt

Sędzia: Lenka Frnčová - Czechy

NAJLEPSZA HODOWLA
1. Goniwiatr FCI
2. Warkuta
3. Sfora Nemroda FCI
4. Ogarusy FCI

NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA
1. FUGA Dobra Złaja
2. NIWA Stary Sad

NAJLEPSZY REPRODUKTOR
1. ZENIT z Gończaków FCI
2. FLASH z Południowej Kniei
3. ZAGŁOBA z Gończaków FCI

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA
1. NINO Warkuta & GWIAZDA Warkuta
2. ZBYSZKO Psia Cometa FCI & ARONIA PC Ogarowe Granie

WYNIKI

Psy klasa młodszych szczeniąt
1. RADŻA pod Egidą lamii FCI – Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie, V BIS Młodszych Szczeniąt
Psy klasa młodzieży
1. FELIX Pola i gaje Ołtarzewa – Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2015
Psy klasa pośrednia
1. SZCZĘŚCIARZ Wschodnia Historia – CWC
Psy klasa otwarta
1. NINO Warkuta – CWC, Zwycięzca Klubu 2015, BOB, V BIS
2. BACHMAT Sfora Nemroda
3. DYMEK Bobrowisko
Psy klasa użytkowa
1. ZBYSZKO Psia Cometa FCI – CWC, Najlepszy Pies Użytkowy, II BIS Psów Użytkowych
2. HUSARZ z Sarmackiej Tradycji
3. BOJAR Ogarusy
Psy klasa championów
1. BASIOR Sfora Nemroda – CWC
2. BALT z Bobrowickiej Posesji FCI
Psy klasa weteranów
1. AMON Olfactus
Suki klasa szczeniąt
1. NADZIEJA Sfora Nestora – Najlepsze Szczenię w Rasie, IV BIS Szczeniąt
2. IRSZA z Sarmackiej Tradycji
Suki klasa młodzieży
1. HORPYNA z Gończaków FCI – Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2015, NJwR, V BIS JUnior
2. BRZANA z Przewiesia FCI
3. BAKA z Przewiesia FCI
4. CYKADA Goniwiatr FCI
Suki klasa pośrednia

1. GAJA Warkuta – CWC
2. WAŻKA Sfora Nemroda FCI
3. TEKLA z Huculskiej Łąki
Suki klasa otwarta

1. BURZA Ogarusy – CWC
2. BYSTRA Goniwiatr FCI
3. GWIAZDA Warkuta
4. ORLA Olfactus
Suki klasa użytkowa

1. KRASKA Goniwiatr FCI – CWC, Zwycięzca Klubu 2015, BOS
2. ZACNA Ogarusy
3. WARKA Ogarusy
Suki klasa championów
1. ARONIA PC Ogarowe Granie – CWC
2. FRASZKA z Zagrajboru
3. ZAFIRA Sfora Nemroda FCI
Suki klasa weteranów
1. AJSZA z Nadsańskich Łazów – Najlepszy Weteran w Rasie, III BIS Weteranów
2. LUŚNIA z Gończaków FCI

00.jpg 01_NINO-Warkuta-fot.-Monika-Milian1.jpg 02_NINO-Warkuta-fot.-Monika-Milian1.jpg 03_NINO-Warkuta-fot.-Monika-Milian1.jpg 04_NINO-Warkuta-fot.-Monika-Milian1.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 30.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg 40.jpg 41.jpg 42m.jpg 43.jpg 44.jpg 45.jpg og-4.jpg og.jpg og1.jpg og2.jpg og3.jpg og5.jpg og6.jpg og8.jpg

WORLD DOG SHOW Mediolan VI 2015

ZBYSZKO Psia Cometa

ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2015, BOB

alt

EUROPEAN DOG SHOW Brno - Czechy

alt

Sędzia: Grzegorz Weron
Minor z Beskidzkich Wysp - CAC, CACIB, Zwycięzca Europy 2014, BOB
Zbyszko Psia Cometa - CAC, Res.CACIB
Egar z Beskidzkich Wysp - CAC
Perła pod Egidą Lamii - Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2014
Mucha z Beskidzkich Wysp - CAC, CACIB, Zwycięzca Europy 2014, BOS

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg

KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW POLSKICH
Strzelce Opolskie, 08.06.2014

alt

WYNIKI & FOTORELACJA

Przegląd Kwalifikacyjny Coogarów

W dniu Wystawy Klubowej Ogarów polskich w Strzelcach Opolskich miał miejsce
PRZEGLĄD KWALIFIKACYJNY COOGARÓW.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg

Wystawy w Polsce 2014

WYSTAWY W POLSCE 2014 ROK zobacz

Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych polskich 2013

Fotorelacja i wyniki ZOBACZ

alt

WYSTAWY ŚWIATOWE

Psy i suki rasy Ogar Polski z tytułem Młodzieżowy Zwycięzca Świata i Zwycięzca Świata

Wystawa Światowa DORTMUND 1981 - NIEMCY
Pies:
Młodzieżowy Zwycięzca Świata - KACPER SIRIUS z Landeckich Stawów

Wystawa Światowa BRNO 1990 - CZECHY
Pies: Młodzieżowy Zwycięzca Świata - ADAM von Kamhauz
Suka:
Zwycięzca Świata i Rasy - OSA z Rogoźnickich Lasów

Wystawa Światowa DORTMUND 1991 - NIEMCY
Pies: Zwycięzca Świata - MYSZOWATY z Gończaków
Suka:
Zwycięzca Świata i Rasy - ŚNIADA z Rogoźnickich Lasów

Wystawa Światowa WALENCJA 1992 - HISZPANIA
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - MYSZOWATY z Gończaków

Wystawa Światowa BERNO 1994 - SZWAJCARIA
Pies: Młodzieżowy Zwycięzca Świata - NEKTAR Chojar
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - MYSZOWATY z Gończaków
Suka: Zwycięzca Świata - HUBA Chojar

Wystawa Światowa WIEDEŃ-BUDAPESZT 1997 - AUSTRIA-WĘGRY
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - €“DUSIOŁEK z Gończaków
Suka: Zwycięzca Świata - DRAKA z Gończaków

Wystawa Światowa MEDIOLAN 2000 - WŁOCHY
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - DEMOL ze Stadniny Cisowiec

Wystawa Światowa AMSTERDAM 2002 - HOLANDIA
Suka: Zwycięzca Świata i Rasy - CODA Cantus Caninus

Wystawa Światowa DORTMUND 2003 - NIEMCY
Pies: Młodzieżowy Zwycięzca Świata - BORYS Diamantina
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - EGER Galicyjska Sfora
Suka: Zwycięzca Świata - STRUNA Goniwiatr

Wystawa Światowa POZNAŃ 2006 - POLSKA
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - RÓG Nadbużańskie Granie
Pies: Młodzieżowy Zwycięzca Świata - BOLS z Wszystkich Skoków
Suka: Młodzieżowy Zwycięzca Świata - MUZA Galicyjska Sfora
Suka: Zwycięzca Świata - ŻABA z Gończaków

Wystawa Światowa BRATYSŁAWA 2009 - SŁOWACJA
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - MAHOŃ ze Stadniny Cisowiec
Suka: Młodzieżowy Zwycięzca Świata - BURDA Grające Echo
Suka: Zwycięzca Świata - ŻYWIA z Gończaków

Wystawa Światowa HERNING 2010 - DANIA
Pies: Zw. Św. - ORFO Pod Egidą Lamii
Suka: Zwycięzca Świata i Rasy - AJSZA z Nadsańskich Łazów

Wystawa Światowa PARYŻ 2011 - FRANCJA
Pies: Zwycięzca Świata i Rasy - KLARNET Goniwiatr

Wystawa Światowa SALZBURG 2012 - AUSTRIA
Pies:
Zwycięzca Świata i Rasy - CYRAN z Beskidzkich Wysp
Suka:
Młodzieżowy Zwycięzca Świata - ISKRA z Beskidzkich Wysp
Suka:
Zwycięzca Świata - RZEPICHA z Gończaków

Wystawa Światowa BUDAPESZT 2014 - WĘGRY
Pies: Młodzieżowy Zwycięzca Świata - DRUŻBA Herbu Węszynos
Pies:
Zwycięzca Świata i Rasy -€“ ZBYSZKO Psia Cometa
Suka: Zwycięzca Świata€“ - ZACHCIANKA Psia Cometa

Wystawa Światowa HELSINKI 2014 - FINLANDIA
Pies:
Zwycięzca Świata i Rasy -€“ MINOR z Beskidzkich Wysp
Suka: Młodzieżowy Zwycięzca Świata, BOS - GAJA Warkuta FCI
Suka: Zwycięzca Świata€“ - FRASZKA z Zagrajboru

WYSTAWY KLUBOWE

1. Wystawa Klubowa ŁÓDŹ 2001 rok
Sędzia - Piotr Król
Zwycięzca Rasy i Klubu 2001 CZANDI z Gończaków
PSY:
Mł.Zw.Kl. JOT Ogarusy
Zw.Kl. JERRY z Magurskiej Kniei
SUKI:
Mł.Zw.Kl. JANTRA Galicyjska Sfora
Zw.Kl. CZANDI z Gończaków

2. Wystawa Klubowa KROSNO 2002 rok
Sędzia - Bogusława Patrzykont
Zwycięzca Rasy i Klubu 2002 AZA z Drawieńskiego Boru
PSY:
Mł.Zw.Kl. brak
Zw.Kl. SOKÓŁ Goniwiatr
SUKI:
Mł.Zw.Kl. AZA z Drawieńskiego Boru
Zw.Kl. JUCHA z Magurskiej Kniei

3. Wystawa Klubowa LEGIONOWO 2003 rok
Sędzia - Tomasz Mroczek
Zwycięzca Rasy i Klubu 2003 ŚMIAŁEK Goniwiatr
PSY:
Mł.Zw.Kl. MARUCHA z Ostrego Boru
Zw.Kl. ŚMIALEK Goniwiatr
SUKI:
Mł.Zw.Kl. BASETLA Olfactus
Zw.Kl. brak

4. Wystawa Klubowa OPOLE 2004 rok
Sędzia - Magdalena Musiał
Zwycięzca Rasy i Klubu 2004 UMER Ostoja Ogara
PSY:
Mł.Zw.Kl. UMER Ostoja Ogara
Zw.Kl. brak
SUKI:
Mł.Zw.Kl. brak
Zw.Kl. BASETLA Olfactus

5. Wystawa Klubowa WROCŁAW 2005 rok
Sędzia -
Zwycięzca Rasy i Klubu 2005 TERCET Olfactus
PSY:
Mł.Zw.Kl. MIODUN Ogarusy
Zw.Kl. TERCET Olfactus
SUKI:
Mł.Zw.Kl. RATA Galicyjska Sfora
Zw.Kl. KAJA Ogarusy

6. Wystawa Klubowa ŚWIERKLANIEC 2006 rok
Sędzia - Jan Ryk
Zwycięzca Rasy i Klubu 2006 HARDY z Mazowieckich Łąk
PSY:
Mł.Zw.Kl. JAŚMIN Olfactus
Zw.Kl. HARDY z Mazowieckich Łąk
SUKI:
Mł.Zw.Kl. MUZA Galicyjska Sfora
Zw.Kl. POŚWIATA Stary Sad

7. Wystawa Klubowa WAŁBRZYCH - KSIĄŻ 2007 rok
Sędzia - Maria Bruska
Zwycięzca Rasy i Klubu 2007 ŻABA z Gończaków
PSY:
Mł.Zw.Kl. ORFO pod Egidą Lamii
Zw.Kl. LITWOR ze Stadniny Cisowiec
SUKI:
Mł.Zw.Kl. brak
Zw.Kl. ŻABA z Gończaków

8. Wystawa Klubowa BIAŁYSTOK 2008 rok
Sędzia - Aleksander Skrzyński
Zwycięzca Rasy i Klubu 2008 RÓG Nadbużańskie Granie
PSY:
Mł.Zw.Kl. ECHO Olfactus
Zw.Kl. RÓG Nadbużańskie Granie
SUKI:
Mł.Zw.Kl. AJSZA Nadsańskich Łazów
Zw.Kl. ŻABA z Gończaków

9. Wystawa Klubowa OPOLE 2009 rok
Sędzia - Grzegorz Weron
Zwycięzca Rasy i Klubu 2009 OTROP Ogarusy
PSY:
Mł.Zw.Kl. LEŚNY z Jaśminowej Ulicy
Zw.Kl. OTROP Ogarusy
SUKI:
Mł.Zw.Kl. HARMONIA Olfactus
Zw.Kl. RĄCZA Ogarusy

10. Wystawa Klubowa GORAJ 2010 rok
Sędzia - Paweł Bocianowski
Zwycięzca Rasy i Klubu 2010 OTROP Ogarusy
PSY:
Mł.Zw.Kl. FLASH z Południowej Kniei
Zw.Kl. OTROP Ogarusy
SUKI:
Mł.Zw.Kl. brak
Zw.Kl. AJSZA Nadsańskich Łazów

11. Wystawa Klubowa PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 2011 rok
sędzia /Psy/ - Liliana Bachurzewska
sędzia /Suki/ - Dorota Witkowska
Zwycięzca Rasy i Klubu 2011 OTROP Ogarusy
PSY:

Mł.Zw.Kl. EGAR z Beskidzkich Wysp
Zw.Kl. OTROP Ogarusy
SUKI:

Mł.Zw.Kl. INNA OSTOJA Poszły w Las
Zw.Kl. WIERNA Ogarusy

12. Wystawa Klubowa GŁĘBOCZEK 2012 rok
sędzia /Psy/ - Wojciech Burski
Zwycięzca Rasy i Klubu RZEPICHA z Gończaków
PSY:
Mł.Zw.Kl. GNIEWKO z Gończaków
Zw.Kl. EGAR z Beskidzkich Wysp
SUKI:
Mł.Zw.Kl. FRASZKA Zagrajboru
Zw.Kl. RZEPICHA z Gończaków

13. Wystawa Klubowa ŁOWISKO 2013 rok
sędzia /Psy/ - Andrei Kisliakov (BLR)
Zwycięzca Rasy i Klubu RAFA z Huculskiej Łąki
PSY:
Mł.Zw.Kl. MINOR z Beskidzkich Wysp
Zw.Kl. ZBYSZKO Psia Cometa
SUKI:
Mł.Zw.Kl. ARIKA Krupówka Harta
Zw.Kl. RAFA z Huculskiej Łąki

14. Wystawa Klubowa STRZELCE OPOLSKIE 2014 rok
sędzia - Aleksander Skrzyński
Zwycięzca Rasy i Klubu 2013 BASIOR Sfora Nemroda
PSY:
Mł.Zw.Kl. BASIOR Sfora Nemroda
Zw.Kl. ZAGŁOBA Psia Cometa
SUKI:
Mł.Zw.Kl. AURA Ogarusy
Zw.Kl. AWRA z Przewiesia